יום שני, 4 בדצמבר 2017

בטיחות אישית בפשטות האפשרית

העולם שלנו ראה ימים טובים יותר.
האלימות גוברת מיום ליום, הסלמת מלחמת הדתות גוברת, בכל העולם נשמעות חדשות אודות פיגועים ומעשים קשים שלא כאן המקום לפרטם.

עם כל הנאורות של הדור החדש, הקדמה הטכנולוגית והשפע הגדול שמציעה תקופה זו - ישנן גם סכנות חדשות רבות וחייבים לדעת כיצד להתמודד מולן.

כמות המידע המציפה אותנו היא אינסופית. אם בעבר, עובדי אדמה היו יוצאים בשלווה לשדה ומסיימים את היום העבודה עם מחשבות בודדות כיצד להניב את היבול הטוב ביותר, זמן ההשקייה וסיום העבודה בזמן, הרי שהיום אדם ממוצע עובר דרך מטלות מרובות בכלל תחומי חייו, החל ממכשירים טכנולוגיים שמעמיסים סרטונים,הודעות, מידע, טבלאות, שיחות, ניווט בדרכים, עומסים, לימוד, ילדים ועוד אי אילו בעיות ספונטניות שיש לטפל ולבצע במהירות שיא.

לחץ, עומס, תעוקה - הם נחלת הכלל.
ובתוך כל זה, איך בכלל ניתן לחשוב על הגנה עצמית?

שיטת רמזור מציעה בדרך קלה, פשוטה, מהירה וקלת תפיסה, גישה חדשה להבנה וקבלת כלים המבצעים שינוי מחשבתי ומאפשרים לכל אחד לדעת כיצד להתמודד בזמנים לא פשוטים, איך להימנע מהם וכיצד לפעול נכונה. היום הדבר נדרש ביתר שאת!

שיטת רמזור - הדרך הנכונה להגן על עצמכם בימים אלה ולקחת אחריות על בטיחותכם ובטיחות החשובים לכם.

למידע נוסף:

לאתר הבית של שיטת רמזור : http://www.mybizsite.co.il/%D7%A8%D7%... לדף הפייס שיטת רמזור: https://www.facebook.com/ProtectiveAw... בלוג שיטת רמזור: https://protectiveawareness.blogspot.... גוגל פלוס שיטת רמזור https://plus.google.com/u/0/103826809..אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה